Skip to main content

Hodnocení

Zde můžete zanechat svůj názor nebo přání – pomocí formuláře zpětné vazby v dolní části stránky. Budeme se snažit vyhovět Vašim přáním. Zde naleznete poslední vložené příspěvky s hodnocením naší práce.

«Od samého začátku jsme si všimli vysokého profesionálního přístupu společnosti Detai Cleaning. Jejich komunikace byla vstřícná, rychlá a velmi přátelská. Bylo nám jasné, že mají bohaté zkušenosti s úklidem a jsou odborníky ve svém oboru.»

Štefan Spáčil, Obchodně-technický referent Baustoff

«Chtěl bych vyjádřit své nadšení a vděčnost za každodenní úklidovou službu, kterou provádíte v naší kanceláři. Jako manažer mi velmi záleží na vytváření příjemného a čistého pracovního prostředí pro naše zaměstnance. Naše spolupráce s úklidovým týmem je skvělá. Jejich profesionální přístup a pečlivost jsou neocenitelné. Každý den přicházejí s úsměvem a energií, ochotní se postarat o každý detail. »

David Vlček, Manager Interlink CS s.r.o.

«Celkově vzato, jsem nadšený a rád bych vřele doporučil tuto úklidovou firmu našim kolegům a klientům. Jejich profesionální přístup, kvalita práce a ohleduplnost jsou opravdu jedinečné. Pokud hledáte spolehlivou a efektivní úklidové služby, nemůžete se splet, když si vyberete tuto skvělou společnost.»

Teodor Plochotnik, CEE Ofice Manager

Napište prosím do komentářů Vaše přání, čemu by naše úklidová firma měla podle Vás věnovat zvláštní pozornost, co v naší nabídce chybí. Za Vaše hodnocení našich služeb Vám budeme vděční.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Neváhejte nás kontaktovat

Vytvoříme Vám nabídku na míru!