Skip to main content

Mytí oken

Jsme Váš spolehlivý partner na mytí oken. Okna hrají důležitou roli ve všech typech bytových i nebytových prostor. Okna propouští sluneční světlo do prostor bytů a kanceláří, přes okna vnímáme okolní svět a jeho krásu a rozmanitost. Špinavé okno může narušit výhled do krajiny, a obecně zkazit náladu.

Neměli bychom zapomenout ani na výlohy obchodů. Čistě umyté, lesklé sklo vitríny přitahuje pohledy kolemjdoucích, zkrášluje zboží za výlohou a nutí kolemjdoucí vkročit do obchodu. Nicméně, ne všichni majitelé kanceláří, obchodů a obytných prostor, mají čas a možnost provádět pravidelné mytí oken v bytě, domě, obchodě či kanceláři svými silami.

K odstranění této nepříjemné situace je zde pro Vás služba mytí oken a výloh.

Službu mytí oken a výloh provádí společnost «Detai Cleaning» ve všech ročních obdobích, bez ohledu na počasí venku.

JAK NEJLÉPE UMÝT OKNA A ŽALUZIE

Mytí oken v domácnostech

Nedostatek času a speciálních prostředků dělají mytí oken vlastními silami velmi problematické. Především mytí plastových oken vyžaduje speciální znalosti a dovednosti. Proto má smysl obrátit se na profesionály, kteří Vám ukážou, že mýtí oken může být provedeno i efektivně a rychle.

Doporučujeme:
V předvánočním a jarním období doporučujeme provést včasnou rezervaci. V těchto obdobích bývá o úklidové práce zvýšený zájem.


JAK NEJLÉPE UMÝT OKNA A ŽALUZIE

Mytí oken v komerčních objektech a státních organizacích

Naše hlavní město rychle roste a vyvíjí se. Spolu s ním však roste také náročnost a očekávání jeho občanů. Vyžadují více komfortu a chtějí, aby prostředí, ve kterém se pohybují, bylo čisté a útulné. To se samozřejmě netýká jen jejich domácnosti, ale i různých komerčních a státních objektů. Proto je důležité udržovat v nákupních a administrativních centrech stálou čistotu. To samozřejmě platí nejen pro čistotu uvnitř místnosti, ale i pro venkovní vzhled. V konkurenci je každý detail důležitý, proto se mytí  výloh v Praze stalo dobrým způsobem, díky kterému se firmy odlišují od ostatních. V rámci služby mytí oken v kanceláři, provádíme čištění koberců na požádání.

Proces mytí výloh zahrnuje následující kroky:

Mytí výloh

Pravidelné mytí výloh – náročný proces, který provádějí odborníci naší společnosti rychle a velmi kvalitně. Výsledkem práce našich odborníků jsou dokonale čisté, průhledné výlohy, které k Vám jistě dokážou přilákat ještě více nových zákazníků. Kvalifikovaní odborníci naší společnosti využívají pouze profesionální nářadí a speciální čisticí prostředky, které neničí výlohy.


Cena služby «mytí výloh» závisí na mnoha faktorech, například na velikosti výloh, jejich množství, míry jejich znečištění atd. Naše úklidová firma v Praze «Detai Clening» má individuální přístup ke každému klientovi.

Mytí oken společných prostor bytových domů

Majitelům při úklidu bytových domů, bytovým družstvům nebo společenstvím vlastníků bytových jednotek nabízíme jednorázové či pravidelné mytí oken ve společných prostorách. Cena za mytí všech oken na chodbách včetně prosklení přízemí se pohybuje kolem 1000 Kč za jedno mytí. Při pravidelném mytí  poskytujeme výrazné slevy.

Ceny mytí oken a výloh se účtují za metr čtvereční. Konečná cena závisí zejména na stupni znečištění oken.

Mytí okenCena
Mytí oken včetně rámů v domácnostech
150Kč/ks – oboustranný
200Kč/ks – balkonové dveře

Doprava po Praze 500Kč

Mytí výloh včetně rámů
10 Kč/m2

Doprava po Praze 500Kč

Mytí oken po malířích, lakýrnících, zednících nebo při jiném silném znečištění
250Kč/ks — oboustranný
400Kč/ks — balkonové dveře

Doprava po Praze 500Kč

Jak objednat naše služby?

Objednat si službu mytí oken a výloh můžete buď telefonicky na čísle +420 774 446 690, nebo emailem na adrese info@detai.cz, anebo jednoduše klikněte na tlačítko „Objednat“ a vyžádejte si nabídku šitou na míru Vašim potřebám.