Skip to main content

Nabídka zaměstnání

Jako člen našeho týmu se můžete těšit na dynamické a různorodé pracovní prostředí, kde budete mít příležitost rozvíjet své dovednosti a získávat cenné zkušenosti. Při práci v úklidové firmě je důležité klást důraz na profesionalitu, spolehlivost a ohleduplnost vůči našim klientům.

Vaše hlavní pracovní povinnosti budou zahrnovat úklid a udržování čistoty v různých prostorách, včetně domácností, kanceláří, hotelů a dalších objektů. Můžete se setkat s různými úkoly, jako je vytírání podlah, vysávání koberců, čištění a dezinfekce povrchů, mytí oken, mytí nádobí a další.

Důležitou součástí naší práce je také komunikace s klienty. Bude třeba naslouchat jejich požadavkům, odpovídat na jejich dotazy a zajistit, že jsou spokojeni se službami, které poskytujeme. Ohleduplný a zdvořilý přístup k našim klientům je klíčovým prvkem naší filozofie.

Rádi bychom vám také připomněli, že vaše bezpečnost a bezpečnost našich klientů jsou pro nás prioritou. Bude vám poskytnuta vhodná školení týkající se správného používání čisticích prostředků a zařízení, a budete mít přístup k osobní ochranné výbavě tam, kde je to nezbytné.

Volná pracovní místa:

  • uklízečka domácnosti, Klánovice, čtvrtek nebo pátek od 8:00