Skip to main content
 • O společnosti

  Úklidová firma „Detai Cleaning“ – společnost, která pracuje od roku 2012, rozšiřuje pole působnosti a rozsah úklidových služeb s využitím moderního zařízení a profesionálních čisticích prostředků.

  V naší firmě pracují pouze odborně vyškolení zaměstnanci, kteří mají zkušenosti z největších společností. Organizační struktura je navržena především s ohledem na zájmy našich zákazníků a partnerů. Je zaměřena na provedení úklidových prací a realizaci projektů všech stupňů obtížnosti.
  Nejsme lepší než ostatní firmy, jsme prostě jiní.

  Naše společnost se zavazuje za splnění náročných úkolů, budeme neustále vyvíjet nové technologie, pomáháme realizovat jejich výrobu, školit lidi a předáváme své cenné zkušenosti.

  Orientace na zákazníka

  Jedním z hlavních principů práce úklidové firmy «Detai Cleaning» – je dodržovat všechny požadavky zákazníka, bez ohledu na rozsah jeho podnikání. Vždy pro Vás najdeme nejvýhodnější a efektivní řešení.

  Vážíme se dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky.

 • Informace

  • Naše společnost disponuje zastoupením v Praze, na adrese Tovarova 1211.
  • Průměrný přepočtený stav zaměstnanců společnosti v roce 2013 v ČR je 6 lidí.
  • Průměrný přepočtený stav zaměstnanců společnosti v roce 2014 v ČR je 24 lidí.
  • Rok založení společnosti v ČR: 2012.

  Hlavními dodavateli úklidové chemie pro naší společnost jsou:

  • Chemspec Europe, součást rozsáhlé RPM skupiny s 9000 zaměstnanci všude na světě. Organizace se sídlem ve West Yorkshire ve Velké Británii. Produkuje kompletní sortiment čisticích roztoků prostřednictvím sítě profesionálních distribučních partnerů.
  • Madel, společnost Madel CZ je výhradním distributorem vysoce kvalitních italských drogistických a kosmetických výrobků. Drogerie MADEL si i přes velkou konkurenci nadnárodních řetězců zachovává ráz tradiční italské drogerie s vysokou kvalitou a příznivou cenou.
  • Rozšířili jsme sortiment také o profesionální úklidovou chemii od firmy ECOLAB. Nadnárodní společnost Ecolab je předním světovým dodavatelem sanitačních systémů pro profesionální uživatele.

  Chemické úklidové prostředky, které používáme v naší společnosti, jsou šetrné k životnímu prostředí, což jsme schopni prokazatelně doložit na požádání.

  Našimi dodavateli úklidového a čisticího strojového vybavení jsou:

  • Tennant;
  • Kärcher;
  • Nilfisk-ALTO;

 • Strategie

  Náš přátelský tým – jsou profesionálové. Náš tým tvoří lidé, pro něž je úklid bytů a rodinných domů, žehlení prádla či mytí oken radost a srdečně oblíbená činnost. Věřte, že takoví lidé opravdu existují!

  Je jasné, že nemovitosti jsou velmi různorodé: od malého bytu po obchodní centrum v samém srdci metropole, od venkovského domu až po hotelové resorty uprostřed přírody. Jedna věc je jistá: každý dům potřebuje svůj přístup. A odtud vyplývá hlavní princip naší práce – vždy a ve všem se orientovat na zákazníka a jeho potřeby. A to znamená nejen cenově dostupné, kvalitní a rychlé úklidové služby, to je také stále flexibilní, mobilní systém práce, efektivní zpětná vazba, pozornost všem přáním a požadavkům klienta. Všechny recenze zákazníků o naší práci jsou pro nás mimořádně důležité.

  Vaše hodnocení a doporučení nám pomáhají rozvíjet se a růst. Chtěl bych zdůraznit, že náš přístup k práci nezávisí na velikosti objednávky, neodvíjí se tedy z toho, kolik nám zaplatíte. Cílem veškerého našeho snažení je spokojený zákazník. Jde nám především o stálé zvyšování důvěry a budování dobrých a dlouholetých vztahů s našimi zákazníky.

FAQ- často
kladené otázky

Jak brzy od objednávky může úklidová firma objednaný úklid uskutečnit?
Dokážeme Vám obstarat úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto speciálních případech je ovšem cena vždy domlouvána individuálně. Běžně se úklid provádí do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při včasnější objednávce Vám naše úklidová firma nabídne příznivější ceny.
Na čem všem je závislá celková cena za úklid?

Cena za úklid závisí především na těchto faktorech:

 • Záleží na tom, zda se jedná o jednorázový, nebo pravidelný úklid. Na pravidelný úklid dává naše úklidová firma slevy v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu máme stanovenu na 999 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 999 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha.
 • Dále záleží na času, který máme na přípravu úklidu. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20 % vyšší. Detai Cleaning pro Vás dovede zajistit úklid dokonce i do dvou hodin od objednání. Zde se ale ceny domlouvají případ od případu.
 • Rozhodující je také doba provádění úklidu. Například při noční práci musíme platit zaměstnancům vyšší plat, což se projeví i v konečné ceně, kterou účtujeme.
 • Důležitý je rovněž stupeň znečištění prostor, kde je prováděn úklid. Je-li Váš objekt velice silně znečištěn a úklid je vysoce obtížný, může se cena za úklid navýšit v krajním případě i o 40 %.
Účtuje si úklidová firma DetaiCleaning peníze za dopravu?

Úklidová firma Detai Cleaning si účtuje dopravné v závislosti na tom, zda je úklid prováděn v Praze, nebo mimo ni. Na území Hlavního města Prahy je to paušálně 300 Kč, mimo území Hlavního města Prahy pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme individuálně.

Mám záruku, že zaměstnanci opravdu na místo úklidu ve sjednaný den dorazí?

Dodržení termínů a dochvilnost je pro naši firmu vůči klientovi velmi důležitá, a proto dáváme záruku dodržení termínů úklidových prací. V případě zpoždění, ať už způsobeného naší vinou či např. dopravní zácpou, automaticky poskytujeme klientovi slevu na úklidové práce, popř. darujeme menší pozornost, jako důkaz toho, že si velmi vážíme našich zákazníků.

Nebydlím v Praze. Vyplatí se mi objednávat úklidové služby u Vaší firmy?

Firma Detai Cleaning si u úklidu v rámci Hlavního města Prahy účtuje dopravné 300 Kč a u zakázek mimo území Hlavního města Prahy potom 12 Kč/km/cesta.

Jak dlouho trvá čištění a schnutí sedací soupravy?

Čištění sedací soupravy průměrně trvá 1–2 hodiny, záleží na velikosti a míře znečištění sedačky (dobu prodlužuje při větším znečištění několikanásobné čištění). Doba schnutí je delší než u koberců, protože je materiál více zvlhčen. Závislá je na míře znečištění, teplotě, vzdušné vlhkosti a dobré větratelnosti místnosti a pohybuje se okolo 2–5 hodin.

Jak často čistit sedací soupravy?

Čistit sedací soupravy doporučujeme 2× ročně. U alergiků (prach, roztoči), astmatiků, při přítomnosti malých dětí či domácích mazlíčků by měla být frekvence častější. V případě nehody (děti, domácí mazlíčci) nás kontaktujte ihned, bez předchozího „domácího“ čištění, které často fleky zvýrazní a může dojít i k odbarvení a odření materiálu. Používáme čisticí prostředky, které jsou protialergické, netoxické a nedráždivé svou vůní. Pravidelná údržba a čištění sedacích souprav, křesel, podhlavníků a taburetů může prodloužit jejich životnost i o několik let.

Měsíčně uklízíme

9000
m2 firemních objektů
283
pater bytových domů
47000
m2 venkovních ploch

Reference našich klientů

Jsme rádi, že úroveň našich služeb splňuje vysoké požadavky našich zákazníků.
Za 12 let práce na trhu využilo více než 300 velkých českých i zahraničních společností

 • „Od samého začátku jsme si všimli vysokého profesionálního přístupu společnosti Detai Cleaning. Jejich komunikace byla vstřícná, rychlá a velmi přátelská. Bylo nám jasné, že mají bohaté zkušenosti s úklidem a jsou odborníky ve svém oboru.“

  Štefan Spáčil, Obchodně-technický referent Baustoff
 • „Celkově vzato, jsem nadšený a rád bych vřele doporučil tuto úklidovou firmu našim kolegům a klientům. Jejich profesionální přístup, kvalita práce a ohleduplnost jsou opravdu jedinečné. Pokud hledáte spolehlivou a efektivní úklidové služby, nemůžete se splet, když si vyberete tuto skvělou společnost.“

  Teodor Plochotnik, CEE Ofice Manager
 • „Chtěl bych vyjádřit své nadšení a vděčnost za každodenní úklidovou službu, kterou provádíte v naší kanceláři. Jako manažer mi velmi záleží na vytváření příjemného a čistého pracovního prostředí pro naše zaměstnance. Naše spolupráce s úklidovým týmem je skvělá. Jejich profesionální přístup a pečlivost jsou neocenitelné. Každý den přicházejí s úsměvem a energií, ochotní se postarat o každý detail. “

  David Vlček, Manager Interlink CS s.r.o.

  Naši klienti

  Pro koho pracujeme?


  Spojte svou kariéru s prací v zavedené úklidové firmě, která se specializuje na komplexní služby v oblasti úklidu a správy majetku.